Biała Podlaska, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Obsługa Gastronomiczna! Przystanek Woodstook!

Kostrzyn nad Odrą

Szukamy osób do pracy w Kostrzynie nad Odrą podczas Przystanku Woodstock:

120 x OBSŁUGA STOISK GASTRONOMICZYNYCH

Wymagania:
- chęć do pracy
- dyspozycyjność w dniach 1-3 sierpnia (powrót 04.08)

Obowiązki:
- przygotowanie lub wydawanie prostych posiłków i napojów
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Oferujemy:
- pracę w dniach 01-03.08
- wynagrodzenie 100 zł brutto/ dzień, czyli 300 zł brutto za całość (257 zł na rękę)
- możliwość przejazdem autokarem z Gdańska i z powrotem za 60 zł (wyjazd 01.08 5:00 z Gdańska do Kostrzyna, powrót 04.08 10:00 z Kostrzyna do Gdańska, płatne przed wyjazdem)
- pracę na znanym evencie
- możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
- nieodpłatnie zakwaterowanie na strzeżonym polu namiotowym przyległym do terenu imprezy
- sanitariaty dostępne na miejscu
- jeden ciepły posiłek dziennie
- dostęp do wszystkich stref festiwalu

Prosimy o przysłanie CV na adres warszawa@jobhouse.pl/ z podaniem w tytule nr. ref. GAS/FEST/WOD

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli :
Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 31 Lipiec, 2013  13:56

Identyfikator: 471641

Wyświetleń: 3676