Biała Podlaska, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Potrzebna opiekunka z komunikatywnym niemieckim

Miejsce zlecenia: Gummersbach, wyjazd od 13.08 na 2-3 miesiące.
Poszukujemy opiekunki dla Pani Maria (81 lat, 70 kg, 152 cm, I stopni opieki).
W domu chodzi sama ale na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy by wstać. Pani cierpi na nadciśnienie.
Obowiązki:
Do zadań wybranej przez nas Opiekunki będą należały prace związane z prowadzeniem domu, takie jak przygotowywanie posiłków, zakupy spożywczo-chemiczne, dbanie o porządek w domu.
Dodatkowo pomoc przy codziennych czynnościach opiekuńczych.
Wymagania:
komunikatywna znajomość języka,
doświadczenie z osobami chorymi i starszymi
oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki
mile widziane referencje oraz prawo jazdy

Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie
legalne i stabilne zatrudnienie
wysokie zarobki (do 1500 euro netto miesięcznie)
darmowe wyżywienie w miejscu pracy
zorganizowanie przejazdu do i z Niemiec
zdobycie cennego doświadczenia w opiece

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na katarzyna.kalamon@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 666868905 o treści: 6786 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Lublinie
ul. Przechodnia 4, &#8222;Pałac Parysów&#8221;, p.II
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 10 Sierpien, 2015  10:36

Identyfikator: 557962

Wyświetleń: 1785