Biała Podlaska, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca Fakturzysta

Biała Podlaska

Eurocash Serwis (Grupa Eurocash) lider sprzedaży produktów impulsowych oraz wyrobów tytoniowych, poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko:

SPRZEDAWCA - FAKTURZYSTA

Zakres obowiązków:
- bieżąca obsługa klientów
- promocja wybranych towarów
- realizacja zleceń sprzedaży
- prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji sprzedażowej i magazynowej
- obsługa kasy fiskalnej, tworzenie raportów kasowych
- odpowiedzialność za gospodarkę magazynową
- tworzenie grafików pracy

Wymagania:
- min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- sprawna obsługa komputera (MS Office)
- znajomość gospodarki magazynowo &#8211; kasowej
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- wykształcenie min. zawodowe
- zorientowanie na klienta
- komunikatywność oraz zdolności interpersonalne
- odpowiedzialność, uczciwość
Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi kasy fiskalnej.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na &frac34; etatu w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- miłą atmosferę i dobre warunki pracy
- rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: stypendia dla dzieci, bony oraz paczki świąteczne, karta sportowa, uczestnictwo w spotkaniach firmowych, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Maj, 2016  11:39

Identyfikator: 582393

Wyświetleń: 1727