Biała Podlaska, Lubelskie

Poszukuję osób do merchandisingu (wymiana plakatów i ulotek)

Biała Podlaska

Szukamy osób chętnych do pracy dorywczej przy akcjach marchedasingowych (dowóz i wymiana plakatów/ulotek w bankach) i w przyszłości oklejaniu witryn.

Wymagania:
- mężczyzna
- wiek: 18-45 lat
- samochód (preferowany Kombi, mini VAN, zasilany najlepiej LPG)
- podstawowa znajomość obsługi komputera
- wysoka kultura osobista, zadbany wygląd
- dyspozycyjność

Akcję będą się odbywać 1, 2 razy w miesiącu. Najbliższa
Zadania Mercha:
- wymiana plakatów w ramach, stojakach stałych i podobnych elementach
- kontrola uszkodzeń ram, stojaków i podobnych elementów
- wymiana starych ulotek znajdujących się w stojakach DL na ulotki przedstawiające nowe produkty
- zabierać nieaktualne materiały do utylizacji. (można dodatkowo zarobić 60-100 zł)
- dowożenie i rozmieszczanie nowych nośników reklam
- inne zadania o podobnym charakterze

Merch zostanie przypisany do najbliższych okolic zamieszkania, gdzie cyklicznie będzie realizował prace.

Każda z osób otrzyma szczegółową listę placówek (około 14 placówek), potrzebne materiały i wszystkie informacje potrzebne do wykonania zlecenia.
Potrzebne materiały odbierane będą od kierownika regionu lub wysyłane bezpośrednio do mercha.
Po skończonej akcji wszelki sprzęt pracownicy merch zwraca kierownikowi regionu.

************UWAGA*************
Każdy z merchów musi mieć możliwość dobrania sobie drugiej osoby, która pomoże mu w realizacji akcji (będzie to zależało od poziomu trudności akcji). Wobec drugiej osoby zastosowanie ma tylko kryterium wysokiej kultury osobistej oraz nienagannej prezencji (pomocnikiem może być żona, brat, siostra, szwagier czy kolega...).

Akcje mogą się od siebie różnić:
Może to być sam przywóz i zostawienie ulotek w banku, a może to być wymiana ulotek w stojakach i powieszenie plakatów, oraz zabranie nieaktualnych materiałów.

Zarobki:
- 20-40 zł za punkt (w zależności od trudności akcji i pracy z lub bez pomocnika)
- zwrot kosztów paliwa: 14l LPG/100 km (w przypadku faktur Benz/ON liczone będzie według zużycia LPG) Kilometry liczone są od głównego punktu regionu, przez punkty realizacji przedmiotu zlecenia do punktu regionu.
- Wypłata pieniędzy za pracę odbędzie się w okresie do 31 dnia od daty zakończenia akcji.
- W przypadku reklamacji z banku (osoba niekulturalna, niemiła itp., ale mam nadzieję że nie będzie takich sytuacji) za ten bank nie będzie płacone

Każdy merch podpisuje:
- umowę zlecenie
- oświadczenie o niekaralności
- oświadczenie / umowę / deklarację o odpowiedzialności za mienie

Proszę chętne osoby o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: lukasz.zawadzki@light.krakow.pl/
W mailu proszę napisać:
- jakie posiadasz auto do dyspozycji

SZUKANE REGIONY:

Merch może mieszkać nawet 30 km od głównego miejsca regionu, ale płacone za kilometry będzie od głównego punktu.
Zaliczka na paliwo płacona jest z góry, z nadwyżką na parkingi itp.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 05 Wrzesien, 2011  18:20

Identyfikator: 338039

Wyświetleń: 3131